W trosce o Twoje zdrowie

O nas

MENAVITIN to innowacyjne suplementy diety, które powstały w trosce o Twoje zdrowie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin, PHARMENA SA stworzyła wyjątkowe i unikalne na rynku produkty. Nasz wysiłek i wieloletnie badania zaowocowały pojawieniem się nowoczesnych suplementów diety MENAVITIN, które oparte są na chronionej prawem patentowym substancji 1-MNA (EP 1713480).
Przełomem w pracach PHARMENA SA była uzyskana w 2018 roku zgoda Komisji Europejskiej na wprowadzenie 1-MNA jako składnika nowej żywności na terenie Unii Europejskiej. Pozwoliło to nam na opracowanie innowacyjnych suplementów diety, które jako jedyne na rynku zawierają 1-MNA.

Dbając o Twoje zdrowie wciąż rozwijamy nasze produkty i poszukujemy nowych rozwiązań. Śledzimy najnowsze doniesienia naukowe, by tworzyć produkty najlepiej odpowiadające aktualnym potrzebom naszych klientów.

Suplementy diety MENAVITIN stanowią uzupełnienie normalnej diety. Dziś coraz więcej słyszymy o tym jak ważna dla zachowania zdrowia jest odpowiednia i zrównoważona dieta oraz aktywność fizyczna. Niestety niezdrowy styl życia, pośpiech i przewlekły stres to codzienność każdego z nas. Dlatego tym bardziej powinniśmy dbać o właściwie zbilansowaną dietę, a w przypadku braku takiej możliwości sięgnąć po suplementy diety, które uzupełnią ją w niezbędne dla zdrowia składniki. Doskonałym wyborem będą suplementy MENAVITIN.

Suplement diety